Te nonāk viss, kam vairs nav vietas Helsas galvā

Pirmie soļi

So, ir pagājušas tieši 12 dienas, kopš Delfa kļuva par mammu 🙂 Es vienmēr esmu zinājusi, ka bērni aug ātri, c’mon šinšilēni jau piedzimst ar spalvu, zobiem, vaļējām acīm un gatavi lēkāt apkārt (tiesa, sākumā tas viņiem sanāk ļoti neveikli, bet šinšilas ļoti ātri mācās), kucēni arī aug diezgan ātri..ok, cilvēkbērni ir tizli, neveikli radījumi, kas pilnīji nejēdzīgi izlieto savas dzīves pirmos 2! gadus, lai iemācītos staigāt, runāt, pastāvīgi paēst un aiziet uz tualeti. Ok, nepārprotiet tagad mani, es mīlu bērnus, viņi ir vieni no jaukākajiem radījumiem ever. God, tas jau atkal neskanēja īsti pareizi, huh? 😀 Ko lai dara, man tādu nekad nebūs, tādēļ no domas par bērniem es vnk kkā visu laiku atsvešinos. Taču man ir pati foršākā krustmeitiņa pasaulē :)) Any, ne par to ir stāsts.. Delfas mazuļi aug vēl ātrāk nekā jebkurš kucēns, kuru es līdz šim esmu satikusi!!

12 dienas un viņas jau sper pirmos solīšus..viņas jau ir iemācījušās nedziedāt par katru nieku.. viņas jau ir krietni paaugušās arī izmēra ziņā..un līdz nedēļas beigām viņas jau skatīsies uz pasauli savām acīm :)) Un Delfa ir nebeidzami lepna par savām meitiņām.. katrs cilvēks, kas ienāk mūsu mājā, ir obligāti jāaizved līdz meitenēm, citādi Delfa ir apvainojusies. Jums vajadzētu redzēt viņas lepnuma pilno smaidu :)) Un man ir tāds liels prieks, par viņām visām 🙂 Labs ir, pietiek muldēt, pāris bildes ar kucēniem :

Pusdienlaiksdodamies apcelot pasauliMazas kajas, gruti iet..Pec tadas soljoshanas jaatpuushassnauda

So, jā.. mazās meitenes šobrīd ir ļoti aizņemtas ar ēšanu, staigāt mācīšanos un gulēšanu.. ik pa laikam viņas mēģina ķert savu asti, taču neredzot asti, to ir ļoti grūti noķert un bez zobiem satvert arī nemaz nav tik vienkārši.. 🙂

Tikmēr es pati arī speru savus pirmos soļus..savās jaunajās kurpēs 😛

kuuurpes :D

Advertisements

One response

  1. cik mīlīgas radībiņas 🙂

    februāris 5, 2011 plkst. 13:11

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s