Te nonāk viss, kam vairs nav vietas Helsas galvā

The Frozen Hell

Ja esi bijis Nautilusā, tagadējā The Club, tad noteikti zini, kā tur izskatās.. jo tur kopš pašiem pirmsākumiem pilnīgi nekas nav mainījies. Es tur strādāju, un man tur joprojām nepatīk. Tas ir tāds dārgs krievu ūķis, ja jāraksturo īsi.. bet gari izteikties labāk vien man neļaujiet.

Iespējams tādēļ, ka man jau trešo dienu uz galvas ir uzkritis ķieģelis, vai vismaz tā es jūtos, es tikko izdomāju, kā klubu pilnīgi pārmainītu tad, ja to nopirktu.

Pirmkārt, no bezgaumīgā, Pēterburgas geju lielkluba nosaukuma The Club, es pārietu uz ko sev nedaudz tīkamāku, taču joprojām banāli lipīgu The Frozen Hell, kas arī iezīmē stilu, kādā klubs tiktu veidots, turklāt ir diezgan catchy. Kur Tu esi? Ellē, nāc, te iet karsti!

Otrkārt, dizains un telpas. Un kaut arī daudzi ir teikuši, ka tur nav iespējams neko mainīt, es saku, mēs varam gāzt sienas, likt jaunas, un galu galā rakties pazemē, ja vien tā iegribas vai atļauj likums. Jo padoties tikai tādēļ, ka gadu desmitiem nekas nav ticis mainīt, manuprāt, ir tikai un vienīgi muļķīgi.

So, pirmkārt, ieejot klubā, mēs nonākam pie ieejas biļešu pārdevējām, nu sit mani nost, nesaukšu es viņas par administratorēm. Viņas atrodas tādā kā lielā melnā katlā, ar vairākiem lodziņiem, kuros ir iebūvēti Tv, kas raida, kā cilvēki klubā dejo, paralēli ainām ar maziem lēkājošiem velniņiem.

Nopērkam biļeti, ejam tālāk.. tur ir eja pa labi, kas ved uz garderobēm un šajā jomā mēs īpaši neko daudz neuzlabosim, jo, manuprāt, tā ir pati labākā vieta, kur atstāt drēbes. Lai nu kā.. dizains gan tiks mainīts un gar letes malu no apakšas degs liesmu formā veidotas nelielas zilas lampiņas. Pie griestiem sarkanās. Pretī garderobēm atrodas bārs, taču šoreiz tas nav īsts bārs..aiz letes atrodas cilvēks, kas māca dažādus trikus, āzē cilvēkus un ļauj fotografēties. Ja nu ļoti gribas, tad šotiņus viņš var ieliet un aizdedzināt arī. Lete no baltās ir kļuvusi melna un no vizuļmelna akmens veidota. Tualetēs vecās princeses un enģeļus nomaina velnišķīgi seksīgas vīriešu un sieviešu fotogrāfijas. Tiek izmantotas gaiši zilā, sarkanā, oranžā, melnā un baltā krāsa. Un smēķētava ir kļuvusi par jaunu bāra telpu, jo tās kreisā siena ir izsista un tās telpas ir apvienotas ar bijušo garderobi strādniekiem. Taču strādnieku garderobe ir pārcelta uz grabažu telpu, kas atrodas aiz noliktavas. Grabažu telpa vairs neeksistē, jo mēs grabažas neturam. Tātad smēķētava ir kļuvusi krietni vien lielāka un līdz ar to, tur tiek atvērts pirmā stāva īstais bārs. Šī telpa ir paredzēta kā chill zona, tur skan indie mūzika, ir daudz mīkstu spilvenu, tā ir gaiša un patīkami vēsa. Ja gribas atpūsties no karstā deju plača otrajā stāvā – tad šī pavisam noteikti ir īstā vieta. Labi, atgriežamies pie pirmā pavarda, jeb ieejas punkta.

Tā vietā, lai ietu pa labi, varam iet arī taisni.. tur atrodas virpuļveida kāpnes uz leju, kas ved uz nelielu, pilnīgi melnu telpu ar zilām uguns atveidojošām lampiņām gar sienas apakšējo malu uz augšu vērstām, bet grīdas augšējo malu uz leju vērstām. Bez šīm apgaismojuma ierīcēm, apgaismots ir tikai dj sets un bārs. Šeit skan underground, gothic, punk, dark techno, industrial, vārdsakot, domu sapratāt, kāda tipa mūzika. Un pasniedz pārsvarā degošus, vai ļoti stiprus kokteiļus. Ja prasa izlejamo alu… ar to klients gluži vienkārši tiek apšļākts.

Atgriežamies augšā..uz pirmo stāvu tā teikt, un ieraugam, ka no vecā kluba plānojuma ir saglabājušās trepes uz augšu.. uz otro stāvu… uzkāpjot pa trepēm, tomēr pamanām, ka arī šī telpa nav palikusi bez izmaiņām.. trešā stāva balkons ir kļuvis daudz lielāks un pārkarājas pirmā stāva deju zālei. Patiesībā tas turās uz lieliem V veida stabiem. Uz balkona atrodas lielākais un grandiozākais Dj sets, kāds šajā klubā ir iespējams..ar visādām uguņošanas pogām un citām ekstrām, bet abās balkona malās atrodas Go go dejotājas, kas var brīvi pārvietoties un dejot tur, kur vien tām ienāk prātā..jo pieeja 3šā stāva tam galam vienkāršiem cilvēkiem ir slēgta. Savukārt zem Dj, pirmajā stāvā.. atrodas bārs, kur var nopirkt visu iespējamo no pieredzējušiem flair bārmeņiem. Šajā zālē skan deju mūzika, viss sākot no pēdējiem hitiem, beidzot ar veciem, taču mīļiem gabaliem. Notiek dažādi pasākumi utt. Vecais bārs tiek nedaudz saīsināts, atstājot vietu deju placim, taču pavisam aizmirsts netiek.. šeit strādā dzīvespriecīgas raganiņas, kas prot uzburt neparastākās bāra dziras.

Šķērsojot zāli var nonākt R’n’B mūzikas pasaulē..un tā tas arī paliek, nedaudz mainās tikai pats telpas dizains, taču principā viss paliek pa vecam.

Un vēl, protams, uzkāpjot pa kāpnēm uz trešo stāvu telpas aizmugurē, var nonākt tieši pretī Dj zonai, taču VIP zonā, kur tiešām arī tikai VIP laiž iekšā. Tur var noīrēt galdiņu, pačatot ar bārmeņiem/nēm vai pat uzspēlēt biliardu. Mūzika gan skan no lielā deju plača, taču atmosfēra te ir pavisam cita un mēbeles arī daudz ērtākas. Galu galā katrā ellē ir jābūt mazam paradīzes stūrītim, lai cilvēks var saprast, ko viņš ir zaudējis, he he.

Protams, to visu vēl var miljons reižu pielabot, līdz perfektumam, taču tāds ir mans šī brīža uzmetums. Arlabunakti 😉 Un tiekamies ledus laikmetā, jo tāds var sasniegt ik vienu vietu pasaulē, pat elli 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s